Emma Watson 2020 Projeleri Askıya Alındı

Emma Watson 2020 Projeleri Koronavirus Sonrası İptal Olabilir.

Ünlü aktör “Emma Watson” 2020 yılı içerisinde dizi ve filmlerde rol alacağı konuşuluyordu. Ünlü kadın aktör koronavirus sonrası bir çok projesinin iptal olabileceği iddia edildi. Özellikle 2021 yılına bir film içerisinde rol alacağı kesinleşmişti.
İngiliz aktör 2020 yılı içerisinde netflix yapımı mini bir dizi için anlaşması bekleniyordu. Özellikle hayatının en mutlu dönemlerini yaşadığını ifade eden Emma Watson yeni projeler için oldukça sabırsız olduğunu açıklamıştı.
Ünlü Aktris bir çok yeni film projesinin yanı sıra modellik yapıyor. Özellikle bir çok yardım gönüllüleri ismi ile kazandığı paraları yoksul insanlar ile paylaştığı ortaya çıktı. Kendisi bir ücretsiz kitap dağıtmayı’da boş zamanlarında eğlence olarak nitelendiriyor.

Emma Watson Yeni Aşkı Kim ?

Ünlü oyuncu Emma Watson yeni sevgilisi Brendan Wallace ile Meksika seyahatindeyken objektiflere takıldı.

Ünlü oyuncu Emma Watson, yeni bir ilişkiye başladı.

Çocuk oyuncuyla Harry Potter ile ünlenen, son olarak rol aldığı Güzel ve Çirkin filmiyle yıldızı parlayan 28 yaşındaki İngiliz oyuncunun yeni sevgilisi teknoloji şirketi yöneticisi Brendan Wallace.

Watson, yeni sevgilisiyle öpüşürken paparazzilere yakalandı.

Yeni aşkı ile aralarında samimi bir ilişki bulunduğunu ifade eden Emma henüz bir şeyleri konuşmanın erken olduğunu söylüyor. Diğer bir taraftan kendisine yeni marvel filmlerinde teklif geldiği ise iddialar arasında bulunuyor.
Gmspor

GÜNDEMSPOR

Gündem Spor İle Birlikte Önemli Haber Başlıklarını Okuyabilirsiniz.