Football Manager 2020 Best Players

Football Manager 2020 Best Players Profilleri

Football Manager 2020 bir başka futbolcu önerilerimizi sizler için paylaştığımız yazımıza hoş geldiniz. Bu makalemizde sizlere daha önce ismini duymadığınız veya potansiyellerini bilmediğiniz gelecek vadeden uygun bonservis bedelli futbolcuları derledik.

Luca Andrada

Luca Andrada Football Manager 2020 içerisindeki en uygun bonservis bedelleri ile transfer edebileceğiniz best players arasında yerini alıyor. Özellikle genç yaşına rağmen ve yüksek potansiyeli ile bir çok büyük takımda oynayabilecek kapasitelere sahip.

Bir çok best players arasında kendisine yer bulan “Luca Andrada” bir çok farklı mevkide rol alabilecek kapasiteye de sahip bir futbolcu. Özellikle zihinsel özellikleri sayesinde tam bir takım oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor.

Angel Gomes

Angel Gomes İngiliz Takımlarından Manchester United takımının alt yapısından yetişen ve gelecek vadeden futbolcular arasında gösterilen. Angel Gomes best players arasında yerini alabilecek futbolculardan bir tanesi.
Angel Gomes özellikle kiralık ve bedelsiz bir şekilde transferi gerçekleştirilebilen bir futbolcu. Kaliteli ayaklarının yanı sıra bir çok farklı mevkide rol alabilmesi onu aranan isimlerden bir tanesi yapıyor.

Leonardo Lelo

Leonardo Lelo Football Manager 2020 içerisinde ilk kariyeriniz açılışından bir sezon sonra bedelsiz transfer edebileceğiniz yüksek potansiyelli bir sol bek futbolcusu. Best players arasında kendisine gayet rahat yer bulabilecek kapasitede bulunan Lelo Fm 2020 içinde benim vazgeçilmez transferlerimden bir tanesi.

Jerónimo Cacciabue

Football Manager 2020 içerisindeki inanılmaz ucuz bir bonservis bedeli ile transfer edilmesi mümkün futbolcu “Jerónimo Cacciabue” ile tanışın. Özellikle yüksek potansiyel değeri ve orta saha içerisindeki çeşitli bir çok mevkide oynayabilmesi onu best players arasında rahat bir şekilde yer almasını sağlıyor.

Dujon Sterling

İngiliz Ekiplerinden Chealsea takımının alt yapı futbolcusu “Dujon Sterling” inanılmaz bir potansiyel değere sahip. Özellikle bedelsiz bir şekilde transfer edilebilmesi sayesinde listenin en iyi ve uygun fiyatlı futbolcularından bir tanesi yapıyor.

 

GÜNDEMSPOR

Gündem Spor İle Birlikte Önemli Haber Başlıklarını Okuyabilirsiniz.