Football Manager Süper Lig Kalitesinde Forvet Önerileri

Football Manager 2020 Kaliteli Forvet Önerileri

Football Manager 2020 Kaliteli forvet önerileri ile karşınızdayız. Özellikle listemize dahil edilmiş forvet futbolcuları Süper lig kalitesi ve üstündeki futbolculardan oluşuyor. Bir taraftan uygun bonservis bedelleri ve bedelsiz transfer yapılma imkanları bulunuyor.

Paul Mukairu

Antalya Spor takımındaki Paul Mukairu  football manager 2020 içerisinde en uygun forvet ve kanat futbolcularından bir tanesi konumunda bulunuyor. Özellikle Antalya spor kariyeri açacak arkadaşlar bu futbolcu üzerinde oldukça fazla durmaları gerekiyor.

Düşük bonservis bedelleri ile transfer edilmesi mümkün futbolcu “Paul Mukairu” İlerleyen dönemlerde kalitesini bizlere ispatlıyor.

Juan Gutiérrez

Football Manager 2020 içerisinde neredeyse her kariyerimde süper lig ekiplerine transfer ettiğim Juan Manuel Gutiérrez ile tanışın. Uruguaylı forvet oyuncusu  tam süper lig için gerekli özelliklere ve bonservis bedeline sahip.

Fm 2020 içerisinde Juan Manuel Gutiérrez bonservis bedeli ödemeden Türkiye süper lig ekiplerine gayet rahat bir şekilde transfer olabiliyor. Özellikle yüksek potansiyel yeteneği sayesinde muazzam bir seviyeyi görebiliyor.

Rafael Leão

İtalyan Ekiplerinden Milan kadrosunda bulunan Rafael Leão oldukça uygun fiyatlı forvetler arasında bulunuyor. Özellikle Rafael Leão yüksek potansiyel yeteneği sayesinde kendisine ödenen bonservis bedellerini kat kat geri kazandırıyor.

Özellikle Türkiye Süper Ligi içerisinde bir çok takıma transferini gerçekleştirmeniz gayet kolay olan Rafael Leão sizleri geleceğe yatırımda ve ilk 11 forvetiniz olarak rahatlatabilir.

Victor Osimhen

Victor Osimhen bir çoğunuz bu futbolcuyu biliyordur. Fransız ekiplerinden Lille forması giyiyor. Özellikle fransa spor basınında kendisi yakın bir dönem sonra premier lig kalitesinde gösteriliyor. 
Victor Osimhen Türkiye Süper Lig Ekiplerinden Sadece 4 Büyük Takıma Transferi Gerçekleşebiliyor. Özellikle itibar ve maaş konusunda sıkıntılı futbolcu bonservisi ile sizleri zor mali durumlar yaşatabilir. 
Lakin Victor Osimhen transferi sonrası gol sıkıntısı çekmeniz artık mümkün değil.

Anıl Başaran

Balıkesir Takımın genç forvet adayı ve gelecek vadeden türk forvetleri arasında yerini almış bir futbolcu ile tanışın. Anıl başaran geçtiğimiz günlerde Trabzonspor ile transfer konusunda anlaşıldı. Anıl Başaran ortalama 130 ile 140 potansiyel değerlerine sahip bir türk forvet.

Uygun bonservis bedelleri ile transferi gerçekleşmesi mümkün durumdaki futbolcu Anıl Başaran doğru bir gelişim sonrası sizler için bir “Burak Yılmaz” olabilir.

GÜNDEMSPOR

Gündem Spor İle Birlikte Önemli Haber Başlıklarını Okuyabilirsiniz.