Galatasaray ve Fenerbahçe Transferde Yarışıyor

Galatasaray ile Fenerbahçe’nin transfer gündeminde olduğu belirtilen Coman ve Puscas için önemli bir açıklama geldi. Transfer konusunda iki türk takımı ile anlaşabiliriz!

Transfer çalışmalarını yürütürken geleceğe yatırım yapmak isteyen Galatasaray listesinde Steaua Bükreş’te forma giyen Florinel Coman’ı aldı. 

Fenerbahçe’nin ise Reading’in golcüsü George Puscas’ı listesine aldığı ve transfer görüşmelerine başladığı kaydedildi.

Gaziantep FK’nın Rumen teknik direktörü Marius Sumudica, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin gündemindeki yıldızlar için önemli açıklamalar yaptı.
Sumudica açıklamasında, “Coman’ı Galatasaray’ın istediği haberlerini ben de okudum. Türkiye’ye transferi onun için çok iyi olurdu, burada yapabilir. Türk gazeteciler bana sürekli Coman’ı soruyor, ben de çok iyi bir transfer olacağını söylüyorum” şeklinde konuştu..

Fenerbahçe'nin de Puscas'ı

Rumen teknik adam sözlerini, “Aynı zamanda Fenerbahçe’nin de Puscas’ı istediğini  yazıyorlar. Puscas da burada kesin başarılı olur. İkisi de yetenekli” ifadelerini kullandı.

Florinel Coman’ı tarif eden Sumudica, “Nasıl oynanacağını bilir, dinler, bilir, Hagi’den eğitim aldı. Türkiye’de çok kolay oynayabilir. Aynı zamanda güç de kazandı” dedi.

Coman’ın Galatasaray’da başarılı olacağını kaydeden Sumudica, “Coman hakkında şunu söyleyebilirim, eğer Türkiye’ye gelirse başarılı bir transfer olacaktır” açıklamasını yaptı

Florinel Coman için Steaua Bükreş’in başkanı Gigi Becali ise, “Coman’ı satacağım ancak kaça satacağımı henüz bilmiyorum. Ligin sonunda belli olacak. Ne o, ne de ben bonservisini bilmiyoruz. Kimi satacak olursam olayım, şu anda bedelini bilemem. Ancak Galatasaray için, “Güle güle” diyebilirim” sözlerini kullanmıştı

GÜNDEMSPOR

Gündem Spor İle Birlikte Önemli Haber Başlıklarını Okuyabilirsiniz.