Serenay Sarıkaya Oyunculuğa Geri Dönüyor

Serenay Sarıkaya Fi Dizisi Sonrası Sessizliğe Büründü

Türkiye’nin İnternet dizileri arasında oldukça başarılı yapım olan fi dizisi bir yıllık bir yayın hayatı bulunuyor. Bu dizinin başrol oyuncularından bir tanesi “Serenay Sarıkaya” oldu.
Ünlü oyuncu iki yıl içerisinde başka bir yapımda rol almadı. Özellikle Ay Yapım ile sözleşmesi bulunan oyuncunun yakın zamanda başka bir ay yapım projesinde yer alacağı iddia ediliyor.
Genelde egoist bir tip olarak anlatılan Serenay Sarıkaya özellikle yaptığı işin hiç bir zaman küçümsenmesine dayanamadığı kişiliği hakkında söyleniyor. Diğer taraftan cesur bir insan olarak da biliniyor.
Türk oyuncunun yakın bir dönemde tekrardan bir internet dizisinde rol alması bekleniyor. Özellikle bu dizi ay yapım bünyesinde bulunacak. Serenay Sarıkaya Büyük ihtimal ile bu yapımda tekrardan baş rol olarak gözükecek.
Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz İlişkisi Ciddi Mi ?

Türkiye Magazin gündemine adeta bir şok olarak düşen Serenay Sarıkaya ve cem yılmaz ilişkisi çok konuşuldu. Özellikle Cem Yılmaz ile Aralarında yaş farkı ve cem yılmazın bu ilişki öncesi defne samyeli ile olan ilişkisine ihanet ettiği haber yapıldı.
Serenay Sarıkaya Cem yılmaz ile ciddi bir ilişki içerisinde olmadığı söyleniyor. Özellikle bu anlaşmalı ilişki ile tekrar gündeme geldiklerini ifade eden bir çok insan var. Lakin bir sürpriz ile tekrar gündeme gelmek için evlenme teklifini duyabiliriz.
Serenay Sarıkaya

GÜNDEMSPOR

Gündem Spor İle Birlikte Önemli Haber Başlıklarını Okuyabilirsiniz.