Son Dakika: Mert Hakan Yandaş Fenerbahçe İle Anlaştı

Ortalık Karıştı! Mert Hakan Yandaş Çıkmazı

Mert Hakan Yandaş Galatasaray’ı takipten çıkardı Fenerbahçe’ye mi geliyor? Ocak ayında Galatasaray ile anlaştığı bir çok medya kuruluşu ve futbol kulüplerindeki önemli isimler tarafından doğrulanan transferde çıkmaz yaşanıyor.

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, orta saha oyuncuları Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılınç’ın geleceği hakkında konuştu.

Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılınç’a yeni bir teklif yapacaklarını aktaran başkan Otyakmaz, “Kendileriyle konuştuk, herhangi bir takıma imza atmadıklarını söylüyorlar. Dolayısıyla ligde bulunduğumuz durum ve bitireceğimiz yer itibarıyla ona göre bir teklif yapacağız. Ama biraz da onlarla imza attığını iddia eden takımlara bu soruları sorun, bakalım onlar ne diyecekler. Sonunda Galatasaray’a giderse biraz ayıp olur. Ben de onu merak ediyorum. Çok sessiz kalıyorsa bilmiyorum yani. Peki neden bu tür haberler yayımlanıyor, onu da bilmiyorum.”

Emre Belözoğlu ile yeni sezon planlamasını yapmaya başlayan Fenerbahçe’nin Sivasspor’un yıldızı için Galatasaray’ın ardından devreye girdiği belirtilmişti.

Emre Belözoğlu Mert Hakanı İkna Etti!

Mert Hakan’ın Sarı-Lacivertlilere “Galatasaray’a söz verdim. Haziran ayının sonuna kadar bekleyeceğim. Ama anlaşmaya uymazlarsa sizinle görüşeceğim” dediği iddia edilmişti.
Hatta Fenerbahçe’nin Galatasaray ile yıllık 1.6 milyon Euro’ya anlaşan yıldız futbolcuya, 4 yıllık olmak üzere 1.8 milyon Euro maaş ve 800 bin Euro imza parası teklif ettiği ve Mert Hakan’ın kafasının karıştığı öne sürülmüştü.

Sonunda Galatasaray'a giderse biraz ayıp olur!

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz da Mert Hakan için “Transfer iddiaları bize hep soruluyor. O hiçbir şey söylemiyor. Sonunda Galatasaray’a giderse biraz ayıp olur. Mert Hakan’a yeni teklif yapacağız. Onunla görüştük, herhangi bir yere imza atmadığını söyledi” ifadelerini kullanmıştı.

Mert Hakan Yandaş Fenerbahçe İle Kesin Anlaştı mı?

Gündeme bomba gibi düşen ve ocak ayında Galatasaray ile anlaştığı iddia edilen “Mert Hakan Yandaş” Fenerbahçe tarafına döndü. Tecrübeli orta saha oyuncusu Emre Belözoğlu ile konuşmasından sonra Fenerbahçe tarafından gelen teklifi direk kabul etti. Özellikle bedelsiz transferi sayesinde bu sezon en çok transferi istenilen isimlerden bir tanesi konumunda.

Mert Hakan Yandaş Kesinlik Kazanır mı?

Sosyal medya ve diğer medya kuruluşlarından alınan bilgilere göre “Mert Hakan Yandaş” transferi kesinlikle fenerbahçe lehine oldu. Fenerbahçe bu sezonun flaş oyuncularından mert yandaş ile anlaştığı kesinleşti. Son dönemlerin en büyük Galatasaray tarafına yapılan transfer çalımı oldu!

GÜNDEMSPOR

Gündem Spor İle Birlikte Önemli Haber Başlıklarını Okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.